E X C L U S I V E

HAKKIMIZDA

Şirketimiz "TOSATO DERİ Kürk Tekstil, Giyim San ve Tic Ltd Şti" kürk ve deri giyim eşyası üretmekte ve ihraç etmektedir. Şirketimiz 1991 yılında İstanbul/Beyazıt'da kurulmuş ve 1995 yılından bu yana İstanbul/Zeytinburnu semtinde bugünkü adresinde çalışmasını sürdürmektedir.

Esas olarak kürk ve deriden bayan ceketleri, paltoları, ve her türlü bayan üst giyim eşyası üretmekteyiz. Üretimlerimizde deri dış giyim için kaliteli kuzu ve oğlak derileri, kürk dış giyim için ise tavşan, mink, vizon, tilki ve reks kürkleri kullanmaktayız. Kolleksiyonumuz ortalama 300-350 modelden oluşmakta ve her yıl son modaya göre değişip güncellenmektedir.

İhracatımız, ABD, Kanada, Rusya, Almanya, Ukrayna, Çin, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelere gönderilmektedir. Tüm ihraç ürünlerimizin tasarım ve üretim kalitesi garanti edilmektedir.

İhracatın yanı sıra İstanbul/Zeytinburnu'ndaki mağazamızdan toptan alım yapan yurtdışı alıcılara ( bavul ticareti ), turistlere perakende satış yapan Antalya, Osmanbey ve Nişantaşı'ndaki müşterilerimize/mağazalara da satış yapmaktayız. Ayrıca, Karadağ'da Budva şehrinde bir mağazamız var. Tüm bilgimizi, tecrübemizi ve gayretimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için harcıyoruz.

Bu yıl 14-17 Ağustos tarihlerinde Las Vegas'daki Deri ve Kürk fuarına firma olarak katılıp ürünlerimizi sunacağız. Fuardaki adresimiz : Magic Show, North Hall 1, Suppliers Stand No: 61108